VÝKUP

ŠROTU

ODHLASOVANIE AUTOVRAKOV

ROZHODNUTIA ZARIADENÍ NA ZHODNOCOVANIE ODPADOV

ČÍM ZABEZPEČUJEME EKOLOGICKÉ SPRACOVANIE?

Náš technologický a technický park je na Slovensku unikátny. Všetko začína a končí na dopravných prostriedkoch, medzi tým figurujú manipulačné zariadenia, hydraulické nožnice, páliace zariadenia, šrédrovacia linka a separačné zariadenia.

AKTUALITY A OZNAMY

Truck Fest Trenčín 2024

Ani my sme si nemohli dovoliť vynechať najväčší zraz kamiónov na Slovensku. Na Truck Fest Trenčín 2024 dorazila naša posádka zo strediska Trenčín.


Nová technika

Tento týždeň sme prebrali novú špeciálnu súpravu MAN TGS 6×4 s hydraulickou rukou Palfinger Epsilon a vlekom Huffermann. Vodičovi a novej technike želáme veľa beznehodových kilometrov.

Podpora karatistov

Mladí športovci zo Žiaru nad Hronom nás úspešne reprezentovali na svetovej lige mladých karatistov v španielskom La Coruňa. Najlepšie umiestnenie dosiahol Adam Hudec, ktorý vo svojej kategórii obsadil krásne 7. miesto. Sme radi, že sme mohli týmto mladým nádejám pomôcť.

SPOLOČNOSŤ

SPRACOVATEĽSKÉ CENTRÁ

REGIONÁLNE

STREDÍSK

ZBERNÝCH MIEST

ZAMESTNANCOV

KDE NÁS NÁJDETE?

Pôsobíme na území 6 samosprávnych krajov – bratislavského, trnavského, nitrianskeho, trenčianskeho, žilinského a banskobystrického. V týchto celkoch máme vybudovaných spolu 50 prevádzok, ktoré spadajú pod 16 stredísk.

MÁLO? NESTAČÍ ?

Pre tých, ktorí potrebujú detailnejšie alebo odbornejšie informácie, odporúčame tento informácie dostupné prostredníctvom tlačítok nižšie.

TAK PREČO S NAMI? PRETOŽE S NAMI TO IDE

Copyright ŽP Eko Qelet a.s., 2021, všetky práva vyhradené